Autobusy Intercars, Tanie przewozy autobusowe


Idź do treści

Autokary Intercars - Tanie Przewozy Autokarowe Polska Austria.

Przewozy Intercars

Bilety Autokarowe Intercars do Austrii
Przewozy Autokarowe Polska – Austria

Austria jest jednym z krajów, do których dojechać można dzięki połączeniom proponowanym przez firmę Intercars. Austria to kraj europejski, położony w centralnej Europie. Posiada bogatą historię, z której wywodzą się zarówno atrakcyjne zabytki, jak i znani ludzie; a także niezwykle bogatą paletę urlopowych możliwości. Walory turystyczne w głównej mierze przyciągają do Austrii turystów poszukujących zarówno spokoju i ciszy, jak i aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Bilety autokarowe na przewozy autobusowe Intercars Basque z Polski do Austrii w tym do Bregenz i Wiednia mozna kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Umożliwia ona zakup biletu online, jego zmianę a także zwrot. Uwzględnia zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz pozwala na zakup biletu OPEN bez konieczności określania terminu powrotu.

Tanie Bilety i Połaczenia Intercars z Polski do Austrii - Wiednia, Bregenz
Autokary z Austrii do Polski

Jedną z form podróżowania z Polski do Austrii są międzynarodowe przewozy i połączenia autokarowe, które oferuje m.in. firma Intercars. Dzięki niej podróżujący dotrzeć mogą bezpośrednio do stolicy tego kraju – Wiednia. Przewozy Autobusowe Intercars z Polski do Austrii oraz z Austrii do Polski są wykonywane 3 razy w tygodniu. Więcej informacji pod wyszukiwarką.

W ramach zakupionego biletu każdy pasażer ma prawo do przewozu
2 szt typowego bagażu turystycznego o wadze do 40kg łącznie i sumie wymiarów (dł+szer+wys)mniejszej niż 160cm. Bagaż ten jest przewożony w lukach bagażowych autobusu. Dodatkowo podróżny może w ramach zakupionego biletu zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg i sumie wymiarów (dł+szer+wysokość) mniejszej niż 90cm. Jest on przewożony w środku autokaru.


Przewozy Autobusowe Intercars do Austrii w tym do Wiednia są organizowane przez autokary tego przewoźnika 3 razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki z różnych części Polski (powroty z kolei są dokonywane w środy, piątki i niedziele). Dotyczy to najczęściej takich kierunków jak:


Linia Lublin - Orthez
- Lublin, Puławy, Skarżysko Kamienna, Jędrzejów, Kraków, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko Biała, Skoczów, Cieszyn

Linia Łódź - Orthez
- Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn

Linia Przemyśl - Orthez
- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn

Linia Sanok - Orthez
- Sanok, Krosno, Jasło, Gorlice, Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biala, Skoczów, Cieszyn

Linia Wrocław - Orthez
- Wrocław, Oława, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn

Linia Warszawa - Orthez
- Warszawa, Radom, Kielce, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn

Bratysława,
Wiedeń.

Przystanki autobusowe w Austrii wykorzystywane przez autokary Intercars:
Wiedeń - INTERNATIONAL BUSTERMINAL, Erdbergstrasse 202
Bregenz - HAUPTBAHNHOF / BUSBF. FRITZ-MAYER PLATZ stan.C

Linie Intercars | Przewozy Intercars | Bilety Międzynarodowe | Bilety Krajowe | Warunki Przewozu | Trasy w Europie | Kontakt | Bilety Autobusowe | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego