Autobusy Intercars, Tanie przewozy autobusowe


Idź do treści

Autokary Intercars - Tanie Przewozy Autokarowe Polska Belgia.

Przewozy Intercars

Bilety Autokarowe Intercars do Belgii
Przewozy Autokarowe Polska – Belgia

Belgia to jedno z najmniejszych państw europejskich. Ze względu na umiejscowienie w stolicy tego kraju – Brukseli siedzib ważnych urzędów administracyjnych Unii Europejskiej i NATO, Belgia uznawana jest za nieformalną stolicę całej Europy. W związku z tak wieloma ważnymi funkcjami pełnionymi na kontynencie, Belgia odwiedzana jest corocznie przez miliony turystów, a znacznie większa grupa przejeżdża dodatkowo przez Belgię tranzytem, w podróżach realizowanych bardziej na zachód, bądź północ Europy.

Oprócz polityków i biznesmenów, którzy odwiedzić ten kraj muszą ze względna pełnione funkcje, Belgię odwiedza także duża grupa zwykłych turystów, którzy chcą zobaczyć zarówno miejsca zabytkowe, a także uzdrowiskowe.

Bilety autokarowe na przewozy autobusowe Intercars z Polski do Belgii w tym do Brukseli, Antwerii, Gent, Liege, Leuven mozna kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Umożliwia ona zakup biletu online, jego zmianę a także zwrot. Uwzględnia zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz pozwala na zakup biletu OPEN bez konieczności określania terminu powrotu.

Tanie Bilety i Połaczenia Intercars z Polski do Belgii
Autokary z Belgii do Polski

Z Polski do Belgii dojechać można wykorzystując połączenia autokarowe oferowane m.in przez autokary firmy Intercars. Miasta do których dojechać można bezpośrednio z Polski do: Bruksela, Antwerpia, Gandawa (Gent), Liege i Leuven.

W ramach zakupionego biletu każdy pasażer ma prawo do przewozu
2 szt typowego bagażu turystycznego o wadze do 40kg łącznie i sumie wymiarów (dł+szer+wys)mniejszej niż 160cm. Bagaż ten jest przewożony w lukach bagażowych autobusu. Dodatkowo podróżny może w ramach zakupionego biletu zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg i sumie wymiarów (dł+szer+wysokość) mniejszej niż 90cm. Jest on przewożony w środku autokaru.

Przykładowe Przewozy Autobusowe Intercars wybrane z wyszukiwarki na trasie z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Przewozy Autokarowe Intercars z Polski do Belgii są obsługiwane 3 razy w tygodniu tj. we wtorki, czwartki i soboty.


- Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Brodnica, Toruń, Bydgoszcz, Gniezno, Poznań, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela, Lille, Paryż


- Zamość, Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Eindhoven, Antwerpia, Bruksela, Lille, Paryż (Paris).

Linie Intercars | Przewozy Intercars | Bilety Międzynarodowe | Bilety Krajowe | Warunki Przewozu | Trasy w Europie | Kontakt | Bilety Autobusowe | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego