Autobusy Intercars, Tanie przewozy autobusowe


Idź do treści

Autokary Intercars - Tanie Przewozy Autokarowe Polska Czechy.

Przewozy Intercars

Bilety Autokarowe Intercars do Czech
Przewozy Autokarowe Polska – Czechy

Czechy to jedno z państw europejskich, sąsiadując z Polską od południa, które uznawane jest za niezwykle spokojne i przyjazne turystom. Atmosfera panująca tam jest bardzo przyjemna, co wraz z ciekawie ukształtowaną powierzchnią z lasami i terenami górskimi, przyciąga do tego kraju mnóstwo turystów.

Bilety autokarowe na przewozy autobusowe Intercars z Polski do Czech w tym do Pragi mozna kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Umożliwia ona zakup biletu online, jego zmianę, a także zwrot. Uwzględnia zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz pozwala na zakup biletu OPEN bez konieczności określania terminu powrotu.

Tanie Bilety i Połaczenia Intercars z Polski do Czech - Pragi
Autokary z Czech do Polski

Przewozy Autobusowe obsługiwane przez firmę Intercars obejmują Czechy z tym, że wyłącznie jeden przystanek w stolicy kraju – Pradze. Przystamkiem autobusowym wykorzystywanym w Pradze gdzie zatrzymują się autobusy Intercars jest PRAGA, Dworzec Florence stanowisko 4.

Wyjazdy z Polski do Pragi liniami Intercars są zapewnione z Bochni, Brzeska, Bydgoszczy, Częstochowy, Dębicy, Gliwic, Gniezna, Gorlic, Hrubieszowa, Jasła, Jedrzejowa, Katowic, Kępna, Kielc, Kłodzka, Krakowa, Krosna, Leszna, Limanowej, Lublina, Lublińca, Łowicza, Łodzi, Nowego Sącza, Pilzna, Poznania, Przemysla, Przeworska, Puław, Radomia, Radomska, Ropczyc, Rzeszowa, Sanoka, Sieradza, Skarżyska Kamiennej, Sochaczewa, Tarnowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Zamościa.

W ramach zakupionego biletu każdy pasażer ma prawo do przewozu
2 szt typowego bagażu turystycznego o wadze do 40kg łącznie i sumie wymiarów (dł+szer+wys)mniejszej niż 160cm. Bagaż ten jest przewożony w lukach bagażowych autobusu. Dodatkowo podróżny może w ramach zakupionego biletu zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg i sumie wymiarów (dł+szer+wysokość) mniejszej niż 90cm. Jest on przewożony w środku autokaru.


Przykładowe przewozy autokarowe z Polski do Czech - Pragi.
Obsługiwane trasy przez autokar Intercars obsługuje z różnych części Polski:

- Lublin, Puławy, Skarzysko Kamienna, Jedrzejow

- Zamosc, Szczebrzeszyn, Janow Lubelski, Nisko, Stalowa Wola, Sandomierz, Tarnobrzeg, Baranow Sandomierski, Mielec, Radomysl Wielki

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław,

- Sanok, Krosno, Jasło, Gorlice, Nowy Sacz, Limanowa, Mszana Dolna, Myslenice, Krakow

- Wroclaw, Olawa, Brzeg, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biala, Skoczow, Cieszyn

- Warszawa, Radom, Kielce

- Gdynia, Gdansk, Grudziadz, Torun, Bydgoszcz, Poznan, Leszno


Praga
, Regensburg, Monachium, Sankt Gallen, Zurych (Zurich), Bazylea, Berno, Lozanna, Genewa.

Linie Intercars | Przewozy Intercars | Bilety Międzynarodowe | Bilety Krajowe | Warunki Przewozu | Trasy w Europie | Kontakt | Bilety Autobusowe | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego