Autobusy Intercars, Tanie przewozy autobusowe


Idź do treści

Autokary Intercars - Tanie Przewozy Autokarowe Polska Portugalia.

Przewozy Intercars

Bilety Autokarowe Intercars do Portugalii
Przewozy Autokarowe Polska – Portugalia

Autokary Intercars zapewniają przewozy autokarowe na trasie z Polski do Portugalii. Ilość tych połączeń wynosi od 2 do 3 razy w tygodniu. Miastami docelowymi w Portugalii są
Abrantes, Belmonte Ginjal, Braganca, Castelo Branco, Coimbra, Covilha, Fatima, Faro, Fundao, Lagos, Leiria, Lizbona, Macedo de Cavaleiros, Mirandela, Murca, Pombal, Portimao, Porto, Quintanilha, Santarem, Tomar, Torres Novas, Torres Vedras, Vilar Formoso, Viseu.

Bilet autobusowy na autobusy Intercars z Polski do Portugalii / z Portugalii do Polski mozna kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Uwzględnia ona wszystkie zniąki dla pasazerów w różnym wieku oraz aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów na trasie Polska Portugalia.

Wszystkie przewozy widoczne w systemie są połaczeniami aktywnymi co oznacza, że można na nie kupić bilety autokarowe. Poza zakupem biletu online wyszukiwarka przewiduje również możliwość zwrotu biletu oraz jego zmiany.

Tanie Bilety i Połaczenia Intercars z Polski do Portugalii
Autokary z Portugalii do Polski


Wszystkie autokary z uwagi na bardzo długie trasy są doskonale wyposażone i spełniają wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa i wygody podróży.

W ramach zakupionego biletu każdy pasażer ma prawo do przewozu
2 szt. typowego bagażu turystycznego o wadze do 40kg łącznie i sumie wymiarów (dł+szer+wys)mniejszej niż 160cm. Bagaż ten jest przewożony w lukach bagażowych autobusu. Dodatkowo podróżny może w ramach zakupionego biletu zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg i sumie wymiarów (dł+szer+wysokość) mniejszej niż 90cm. Jest on przewożony w środku autokaru.

Przykładowe Przewozy Autobusowe Intercars z Polski do Portugalii oraz z Portugalii do Polski są dostępne w wyszukiwarce połączeń na naszej stronie.


Przystanki docelowe w poszczególnych miastach:

- Abrantes - Central Camionagem
- Belmonte Ginjal - Bombas BO
- Castelo Branco - Rodoviaria Beira Interior
- Covilha - Central Camiionagem
- Fundao - Auto Transportes do Fundao av da Liberdade
- Lizbona - Gare Oriente Cais
- Tomar - Rod Tejo Verzae grande
- Torres Novas - Rod Tejo Av Noguerial
- Vilar Formoso - Escritorio Internorte/ Intercentro

Linie Intercars | Przewozy Intercars | Bilety Międzynarodowe | Bilety Krajowe | Warunki Przewozu | Trasy w Europie | Kontakt | Bilety Autobusowe | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego