Autobusy Intercars, Tanie przewozy autobusowe


Idź do treści

Autokary Intercars - Tanie Przewozy Autokarowe Polska Włochy.

Przewozy Intercars

Bilety Autokarowe Intercars do Włoch
Przewozy Autokarowe Polska – Włochy

Włochy to kraj położony nad Morzem Śródziemnym, w południowej części Europy. Jest to państwo kontrastów, słynące przede wszystkim ze swojej kuchni, makaronów, pizzy, a przede wszystkim ze starożytnych zabytków stolicy kraju – Rzymu. Włochy posiadają ponadto piękne góry, a także gorące, piaszczyste plaże, co tworzy niepowtarzalny klimat i zachęca turystów do odwiedzin i wypoczynku.

Bilety autokarowe na przewozy autobusowe Intercars z Polski do Włoch i z Włoch do Polski w tym do mediolanu oraz Wenecji mozna kupić korzystając z wyszukiwarki zamieszczonej poniżej. Umożliwia ona zakup biletu online, jego zmianę a także zwrot. Uwzględnia zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz pozwala na zakup biletu OPEN bez konieczności określania terminu powrotu.

Tanie Bilety i Połaczenia Intercars z Polski do Włoch
Autokary z Wloch do Polski

Dzięki licznym firmom przewozowym z Polski do Włoch podróżować można autokarem, poprowadzonym przez liczne miasta przystankowe zarówno polskie, jak i włoskie. Jednym z przewoźników obsługujących takie trasy jest firma Intercars. Dzięki niej z Polski podróżować można bezpośrednio do dwóch miast włoskich: Mediolanu, Courmayeur, Aosta, Genua, Turyn i Wenecji. Trasa ta realizowana jest z Polski w poniedziałki, środy i piątki i poprowadzona jest pośrednio przez Bratysławę na Słowacji.

W ramach zakupionego biletu każdy pasażer ma prawo do przewozu
2 szt typowego bagażu turystycznego o wadze do 40kg łącznie i sumie wymiarów (dł+szer+wys)mniejszej niż 160cm. Bagaż ten jest przewożony w lukach bagażowych autobusu. Dodatkowo podróżny może w ramach zakupionego biletu zabrać ze sobą bagaż podręczny o wadze do 5 kg i sumie wymiarów (dł+szer+wysokość) mniejszej niż 90cm. Jest on przewożony w środku autokaru.Przykładowe przewozy autobusowe Intercars z Polski do Włoch wybrane z wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie internetowej:


- Warszawa, Radom, Kielce, Katowice, Tychy, Pszczyna, Bielsko-Biała, Skoczów, Cieszyn, Bratysława, Wenecja, Mediolan.

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Cieszyn, Bratysława, Wenecja, Mediolan.

- Gdańsk, Grudziądz, Bydgoszcz, Włocławek, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Wenecja, Mediolan.

- Poznan, Leszno, Rawicz, Wrocław, Opole, Gliwice, Cieszyn, Bratysława, Wenecja, Mediolan.

- Warszawa, Sochaczew, Łowicz, Łódź, Radomsko, Lubliniec, Sieradz, Kępno, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Regensburg, Monachim, Sankt gallen, Zurych, Bazylea, Chamonix, Courmayeur, Aosta, Turyn

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łancut, Rzeszów, Ropczyce, Debica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Regensburg, Monachium, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea, Chamonix, Courmayeur, Aosta, Turyn.Przystanki autobusowe Intercars we Włoszech:
- Mediolan - Sesto San Giovanni, Piazza di 1er de maggio
- Wenecja - Mestre Strazione, Via Strazione 15
- TURYN Autostazione C. Vittorio Emanuele 131
- AOSTA Autostazione via Giorgio Carrel 1
- COURMAYEUR Piazzale Monte-Bianco
- GENUA Via Voltri (vicino/tout pres Stazione Agip)

Linie Intercars | Przewozy Intercars | Bilety Międzynarodowe | Bilety Krajowe | Warunki Przewozu | Trasy w Europie | Kontakt | Bilety Autobusowe | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego